KONGRES

II OGÓLNOPOLSKI KONGRES KOSMETOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Szanowni Państwo,

z wielką przyjemnością chciałabym zaprosić Państwa do udziału w II Kongresie Estetycznym, którzy odbędzie się w październiku w Warszawie. Będzie to wyjątkowe miejsce spotkań branży kosmetycznej ze szczególnym uwzględnieniem medycyny estetycznej, która rozwija się w ostatnich latach szczególnie dynamicznie, zarówno na świecie, jak i w Polsce.  Podczas kongresu wystawcy i odwiedzający będą mieli możliwość uczestnictwa w wykładach na wysokim poziomie merytorycznym, oraz poznania  tajników wiedzy kosmetologicznej i medycznej dzięki uczestnictwu w warsztatach praktycznych – prowadzonych przez wybitnych specjalistów.

Przygotowaliśmy dla Państwa wiele możliwości komunikacji z klientem w czasie Kongresu i po jego zakończeniu  – w tym także supernowoczesnych, interaktywnych, wychodzących naprzeciw oczekiwaniom odbiorcy multimedialnego, dla którego Internet jest niezwykle istotnym medium, bez którego nie mogą się obejść zarówno w pracy i w życiu. Dla wsparcia Waszego uczestnictwa w Kongresie i dotarcia z informacją do szerokiego grona odbiorcy przygotowaliśmy dodatkowe narzędzia multimedialne – telewizję internetową oraz magazyn dostępny w formie e-wydania co miesiąc oraz w wersji  drukowanej (cztery razy w roku).

W imieniu firmy General Beauty Project chciałabym Państwa serdecznie zaprosić do uczestnictwa w Kongresie jako wystawca oraz aktywny uczestnik części wykładowej  i prezentacji na scenie warsztatowej. Nasz profesjonalny magazyn – Beauty Project Magazine i telewizja – TV Beauty Project również są do Państwa dyspozycji przez cały rok, aby rzetelnie i kompleksowo przekazać informacje o firmie i jej produktach/usługach wszystkim zainteresowanym.

Do zobaczenia na Kongresie Estetycznym w październiku!