III OGÓLNOPOLSKI KONGRES KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ

Kochani! Z racji tego, iż Facebook od pewnego momentu nie podaje dokładnego adresu wydarzenia informujemy, że III Ogólnopolski Kongres Kosmetologii Estetycznej odbędzie się na WKS Warszawianka, 00-765 Warszawa, ul. Piaseczyńska 71

Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9:00 w sobotę, pierwszego dnia Kongresu (tj. 27 maja 2017 r.) oraz o godz. 8:30 w niedzielę, drugiego dnia Kongresu (tj. 28 maja 2017 r.).

Zakończenie sprzedaży biletów zaplanowane jest na termin 21 maja 2017 r. na godz. 23:59 – certyfikaty uczestnictwa otrzymają wyłącznie osoby, które dokonają płatności do dnia 22 maja 2017 r. i prześlą potwierdzenie płatności najpóźniej do godz. 10:00 tego samego dnia. Pozostałe osoby chcące otrzymać certyfikat, a które nie dotrzymają warunków Regulaminu oraz tego, co powyżej, poniosą dodatkowe koszty związane z wysyłką certyfikatu i/lub jego drukiem.

Certyfikaty uczestnictwa będą do odbioru zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia Kongresu na recepcji.

Mamy nadzieję, że zarówno program, jak i zaproszeni przez nas prelegenci spełnią wszystkie Wasze oczekiwania.

Do zobaczenia w Warszawie!

Edyta Babula
Organizator Kongresu

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij