Przydatne informacje

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W KONGRESIE i opłacenie wejściówki gwarantuje uczestnictwo w Kongresie. Nieopłacona wejściówka w terminie 14 dni od daty rejestracji na oficjalnej stronie Kongresu jest automatycznie usuwana z systemu.

BILET upoważnia do udziału we wszystkich wykładach 10-11 października 2020 r. oraz do 1 wybranego przy rejestracji warsztatu. Liczba miejsc na wybrany warsztat jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń i rejestracji.

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW rozpocznie się o godzinie 9:30 zarówno w sobotę (10.10.) jak i w niedzielę (11.10.). Aby rejestracja przeszła sprawnie prosimy o zabranie ze sobą biletu lub potwierdzenia przelewu w formie papierowej lub elektronicznej.

UCZESTNICY VIP obsługiwani będą w oddzielnej rejestracji. Dla uczestników VIP przygotowane będą również miejsca specjalne – pierwsze 2 rzędy od sceny.

PRZERWA KAWOWA będzie w godzinach 10:00 – 17:00 zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia Kongresu. Cena wejściówki nie zawiera śniadania, ani lunchu.

FAKTURY wysyłane będą na bieżąco w formie elektronicznej – jeżeli chcesz otrzymać fakturę zaznacz okienko „Proszę o wystawienie faktury” przy zakupie biletu lub wyślij dane do faktury na adres: rekrutacja@wsmeik.pl w możliwie jak najszybszym czasie od daty zakupu.

NOCLEG leży po stronie uczestnika. Cena wejściówki NIE ZAWIERA noclegu.

Menu

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij