INFORMACJE

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W KONGRESIE i opłacenie wejściówki gwarantuje uczestnictwo w Kongresie. Nieopłacona wejściówka w terminie 14 dni od daty rejestracji na oficjalnej stronie Kongresu jest automatycznie usuwana z systemu.

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW rozpocznie się o godzinie 8:00 zarówno w sobotę (09.06.) jak i w niedzielę (10.06.). Aby rejestracja przeszła sprawnie prosimy o  zabranie ze sobą biletu lub potwierdzenia przelewu w formie papierowej lub elektronicznej.

UCZESTNICY VIP obsługiwani będą w oddzielnej rejestracji. Dla uczestników VIP przygotowane będą również miejsca specjalne – pierwsze 2 rzędy od sceny.

ŚNIADANIE I LUNCH serwowany będzie w godzinach 10:00 – 17:00 zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia Kongresu. Cena wejściówki NIE ZAWIERA śniadania, ani lunchu. Każdy uczestnik może na miejscu zakupić w/w.

FAKTURY wysyłane będą na bieżąco w formie elektronicznej – jeżeli chcesz otrzymać fakturę zaznacz okienko „Proszę o wystawienie faktury” przy zakupie biletu lub wyślij dane do faktury na adres: ksiegowosc@beauty-project.com.pl w możliwie jak najszybszym czasie od daty zakupu.

NOCLEG leży po stronie uczestnika. Cena wejściówki NIE ZAWIERA noclegu.