KONGRES

IV OGÓLNOPOLSKI KONGRES KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ

W dniach 21-22 października 2017 r. w Warszawie odbył się IV Ogólnopolski Kongres Kosmetologii Estetycznej, który jak zawsze był miejscem do spotkań specjalistów kosmetologii i medycyny estetycznej.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 200 osób – kosmetologów i lekarzy. Wykładowcy -największe autorytety branży medical & beauty – wygłosili łącznie 18 wykładów, a słuchacze mogli skorzystać z ofert aż 12 wystawców.

Sponsorem wydarzenia była firma Akademia Urody, reprezentująca marki Mincer Pharma, Evree, Solvea i Neuronica.

Był to Kongres ponad podziałami – jako jedynym zależy nam na integracji środowisk medycyny i kosmetologii, współpracy opartej na wymianie doświadczeń, wzajemnym szacunku i wspólnym dążeniu do rozwoju obydwu branż. Ponownie zaprosiliśmy znamienitych ekspertów: lekarzy i kosmetologów, którzy nie tylko podzielili się z Wami wiedzą i doświadczeniem, ale również udowodnili, że współpraca pomiędzy środowiskami jest możliwa.

Motywem przewodnim Kongresu były dyskusje na temat nowoczesnych technologii, najnowszych doniesień medycyny dotyczących najczęściej występujących defektów skórnych, płaszczyzn współpracy pomiędzy lekarzami i kosmetologami, jak również budowania porozumienia w jakże ważnym dla obydwu zawodów momencie. Ogólnopolski Kongres Kosmetologii Estetycznej staje się więc jedynym polem do merytorycznej i kulturalnej dyskusji, miejscem do nawiązywania kontaktów lekarz-kosmetolog oraz do wypracowywania kompromisów, na których wszystkim zależy.

Chcemy bardzo serdecznie podziękować za czynny udział w Kongresie: wykładowcom, za rzetelną wiedzę, którą przekazywali, słuchaczom za to, że chcą się rozwijać i poznawać nowe technologie oraz wystawcom za nowości, które dostarczają rynkowi.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział i serdecznie zapraszamy na V Ogólnopolski Kongres Kosmetologii Estetycznej, który odbędzie się w dniach 24-25 lutego 2018 r. w Warszawie!