IX Ogólnopolski Kongres Kosmetologii Estetycznej

Szanowni Państwo, koleżanki i koledzy,

z ogromną radością pragniemy zaprosić wszystkich profesjonalistów na IX Ogólnopolski Kongres Kosmetologii Estetycznej, który odbędzie się w terminie 19-20 października 2019 r. w Warszawie w EuroCentrum Konferencyjnym.
Jak zawsze zgromadzi najlepszych specjalistów z dziedziny kosmetologii, medycyny, medycyny estetycznej i dziedzin pokrewnych.

Nasze wydarzenie sprzyja rozwojowi całej branży, ale przede wszystkim stawia na rozwój i kształcenie KOSMETOLOGÓW. Tylko dzięki rzetelnej wiedzy, praktyce i wymianie informacji kosmetolog może dobrze wykonywać swój zawód we właściwym znaczeniu, a my to zapewniamy.

IX Ogólnopolski Kongres Kosmetologii Estetycznej to:
– dwa dni wykładów połączonych z pokazami zabiegów;
– workshopy w oddzielnych, spełniających warunki salach;
– część targowa;
– networking i wartościowe dyskusje w kuluarach;
– najnowsze techniki, odkrycia kosmetologii i światowe trendy estetyki TYLKO U NAS!

Serdecznie zapraszamy do udziału zarówno kosmetologów, studentów kosmetologii, pielęgniarki, studentki pielęgniarstwa, lekarzy oraz wszystkie osoby związane bezpośrednio z branżą kosmetologii i medycyny estetycznej.

Do zobaczenia w październiku!
W imieniu Komitetu Organizacyjnego,

Edyta Babula
tel. 792 044 002

Menu

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij