PIERWSZE OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE KOBIET

O kobietach można mówić w nieskończoność, godzinami można też z nimi rozmawiać bo każda z nich jest wyjątkowa. O tym, co kryje w sobie kobiece ciało i dusza porozmawiamy podczas Pierwszego Ogólnopolskiego Spotkania Kobiet, które odbędzie się 13 maja 2017 roku na Warszawskiej Hali Torwar przy ul. Łazienkowskiej 6A. To właśnie tam, przez kilka godzin poruszane będą tematy dotyczące zdrowia, urody i psychologii. Nie zabraknie atrakcyjnych konkursów i ciekawych debat, a na zakończenie wszystkich gości zaprosimy na koncert zespołu Horyzont. Całość wydarzenia poprowadzi dr n. med. Krzysztof Gojdź wybitny specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej oraz psycholog i dziennikarka telewizji WP – Małgorzata Ohme. Nikt nie będzie się nudził, a każda kobieta z pewnością znajdzie coś dla siebie. Współorganizatorem, a także wyłącznym patronem medialnym wydarzenia jest Grupa Wirtualna Polska.

Spotkanie będzie przede wszystkim okazją do porozmawiania na szereg ważnych tematów dotyczących kobiet. Doktor Krzysztof Gojdź, który o kobiecym ciele może powiedzieć bardzo dużo, zaprosi również do udziału w spotkaniu wybitnych gości. Wspólnie – w przystępny i jasny sposób – podzielą się swoją wiedzą z uczestniczkami Ogólnopolskiego Spotkania Kobiet. Wydarzenie zostanie podzielone na kilka bloków tematycznych, tak żeby każdy znalazł dla siebie coś interesującego.

Krzysztof Gojdź zdradzi tajniki medycyny estetycznej i zabiegów wykonywanych również w jego klinikach. Opowie o najczęściej popełnianych błędach lekarskich i o tym jakie konsekwencje niesie za sobą niekompetencja i brak wyobraźni w tej dziedzinie nauki. Postara się też znaleźć sposób na rozwiązanie najczęstszych problemów, z którymi borykają się kobiety w różnym wieku. Wspólnie przekonamy się też o tym, że medycyna estetyczna może nie tylko poprawić mankamenty urody i „zatrzymać czas”, ale również odmienić życie, przywrócić radość i wiarę w siebie oraz dać chęć
do działania.

Blok tematyczny poświęcony zdrowiu, będzie prawdziwą skarbnicą wiedzy w zakresie ginekologii, endokrynologii, onkologii, dermatologii i seksuologii. Goście dr Krzysztofa Gojdzia w przystępny sposób przekażą uczestnikom swoją wiedzę. Wybitni eksperci odpowiedzą na pytania przybyłych na spotkanie pań, a także bazując na swoim doświadczeniu i praktyce lekarskiej, opowiedzą o najczęstszych kobiecych problemach.

Na część poświęconą psychologii zaprosi dziennikarka telewizji WP, prowadząca #dzieńdobryWP – Małgorzata Ohme. Postaramy się zajrzeć w głąb kobiecej duszy. Porozmawiamy o tym, co sprawia, że kobiety zamykają się w sobie lub przeciwnie, jaka magiczna siła napędza je do działania. Poruszymy zagadnienia bolesne i te, które sprawiają radość. Dowiemy się, dlaczego tak trudno utrzymać dobre relacje w pracy i czemu rozpadają się związki. Poznamy wpływ naszej psychiki na życie, pracę i relacje towarzyskie. Porozmawiamy o tym, jak poradzić sobie z ciężką chorobą, wychowaniem dzieci i brakiem wiary w siebie. Z pomocą psycholog Małgorzaty Ohme postaramy się pokazać kobietom, że zawsze jest czas na spełnianie marzeń i osiąganie postawionych sobie celów.

Podczas spotkania nie zabraknie również wykładu dotyczącego zdrowiej diety, która wcale nie musi być nudna, droga i niesmaczna. Porozmawiamy o tym, jakich substancji odżywczych potrzebuje nasz organizm. Dowiemy się, w jaki sposób to, co jemy wpływa na nasze zdrowie i dlaczego czasem dobrze skomponowana dieta pomaga w leczeniu niektórych schorzeń.
Nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami, a na koniec spotkania uczestników czeka wyśmienita zabawa przy dobrej muzyce na specjalnie zorganizowanym koncercie zespołu Horyzont. Pierwsze Ogólnopolskie Spotkanie Kobiet, będzie wydarzeniem, jakiego jeszcze w Polsce nie było i taki również będzie koncert Horyzontu – nowa energia, energia płynąca z nowego krążka, oryginalne aranżacje i porywająca atmosfera.

Gwarantujemy, że każdy wyjdzie z niego nie tylko z bagażem wiedzy, ale również wspaniałych wrażeń. Wszyscy, którzy zdecydują się wziąć udział w wydarzeniu, będą je również wspólnie z nami kreować, staną się inspiracją i ważną jego częścią. Dlatego już dziś zapraszamy do udziału i współtworzenia tego wyjątkowego spotkania. My już nie możemy się doczekać, to będzie wielki dzień.

Do zobaczenia!

www.drgojdz.com/osk

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij