PODSUMOWANIE II OGÓLNOPOLSKIEGO KONGRESU KOSMETOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

serdecznie dziękujemy za udział w II Ogólnopolskim Kongresie Kosmetologii i Medycyny Estetycznej, który odbył się w miniony weekend 15-16 października 2016 r. Były to bardzo burzliwe, acz owocne dwa dni, w których mogliście posłuchać wartościowych wykładów, wymienić się doświadczeniami, spostrzeżeniami i opiniami, poznać niezwykłych ekspertów oraz zapoznać się z ofertą naszych cudownych Wystawców. Szczególne podziękowania należą się Wykładowcom, którzy zaszczycili swoją obecnością nasz Kongres oraz firmom, dzięki którym impreza mogła się odbyć w takim kształcie i wymiarze.

Jednocześnie jest nam niezmiernie przykro z powodu niedogodności jakich Państwo doznaliście, których przyczyną była zmiana prelegentów niektórych wykładów.  Sytuacja ta nie była od nas zależna i nie zdarzyła się z naszej woli, ani z naszych zaniedbań. Pewnych sytuacji nie da się przewidzieć, zwłaszcza jeżeli zaprasza się ekspertów takiego formatu. Doskonale wiemy, że stowarzyszenia lekarskie niektórych specjalizacji bardzo niechętnie podchodzą do tematu zjednoczenia środowiska medycyny estetycznej ze środowiskiem kosmetologii, mimo iż te skupiają się na podobnych zagadnieniach  – poprawie estetyki twarzy i ciała, czyli upiększaniu kobiet i mężczyzn.

Ze swojej strony prócz przeprosin zapewnić mogę jeszcze, że kolejny Kongres się odbędzie – mimo wszystkiego i wszystkim, którzy próbują nam zamknąć usta, a niektórym z Was odebrać prawo do wykonywania zabiegów lub zawodu. I na ten kolejny III Ogólnopolski Kongres Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Was wszystkich bardzo serdecznie zapraszam!

Z poważaniem i do zobaczenia na kolejnej edycji.

Edyta Babula

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij